A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Festyn rodzinny w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Trzydniowy Dzień Dziecka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to dla nas zdecydowanie za mało! Dlatego tradycyjnie już dla naszego przedszkola i żłobka w Elblągu zorganizowaliśmy również Festyn Rodzinny. Takiej imprezy dla dzieci i rodziców nie ma w żadnej innej placówce w Elblągu.

  Jak doskonale wiecie, w Małym Europejczyku jest niemal jak w baśniowej Akademii Pana Kleksa. Tu dzieci są najważniejsze, a nauka płynnie, swobodnie przenika się z doskonałą zabawą. Dlatego dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu nie odbierają konieczności nauki jako czegoś uciążliwego czy przykrego- raczej jako okazję do znakomitej zabawy i możliwości poznawania wszystkich tajemnic świata.

  Jak się jednak mamy bawić – to zawsze na całego. Nic więc dziwnego, że w Małym Europejczyku w Elblągu Dzień Dziecka nie trwa jeden dzień, ale aż trzy. Dlaczego? Bo zawsze nasza dyrekcja i cała kadra placówki planuje tyle atrakcji, że w ciągu jednej doby nie ma żadnych szans, aby dzieci je wszystkie ogarnęły na jeden raz.

  W organizacji najlepszej imprezy dziecięcej w Elblągu pomaga nam oczywiście nasz olbrzymi, jedyny taki w mieście park zabaw – rozległy (ponad 2000m2), częściowo zadrzewiony, pagórkowaty, doskonale wyposażony w urządzenia do zabaw. To właśnie tu, przy sprzyjającej pogodzie, odbywają się wszystkie nasze wspaniałe zabawy dla dzieci. Również kąpiele w ogromnych basenach w upalne dni.

  Zobacz, jak świętujemy Dzień Dziecka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/jedyny-taki-dzien-dziecka-w-zlobku-i-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,11156.htm

  To właśnie w naszym parku zabaw dzieci przez trzy dni, w ramach Dnia Dziecka, wspaniale się bawiły, jadły lody, watę cukrową, a główną atrakcją była olbrzymia, dmuchana zjeżdżalnia.

  Ukoronowaniem obchodów Dnia Dziecka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu był oczywiście festyn rodzinny dla dzieci i ich rodziców.

  Festyn rodzinny był nie tylko świetną okazją do zabawy dla dzieci, jak i do rozmów i integracji rodziców Małych Europejczyków. Dzieci bawiły się wspaniale, korzystając ze wszystkich atrakcji placu zabaw przedszkola a także wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni. Odbyły się różnorodne gry, zabawy, występy artystyczne i konkursy wokalne. Były również pyszne lody, słodka wata cukrowa, smaczne jedzenie z grilla.

  Takich wydarzeń się nie zapomina, takie wydarzenia wspaniale integrują dzieci, rodziców i całą kadrę Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak wypadła nasza dziecięca impreza w Elblągu – możecie zobaczyć w naszej obszernej galerii zdjęciowej.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli jeszcze szukacie dla swoich pociech przedszkola niezwykłego, przyjaznego dzieciom, stawiającego na edukację w atrakcyjnej, zabawowej formie, które zapewnia przedszkolakom najlepsze warunki nauki, zabawy i bezpieczeństwa – mamy jeszcze wolne miejsca.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie - 515 406 883

  do góry strony