A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Kolejna Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu!

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu daje wolny czas w piątkowy wieczór dla rodziców. Bardzo kochamy nasze dzieci, jednak szczególnie gdy są jeszcze małe, tęsknimy za chwilą spokoju i czasem tylko dla siebie. Jak wiadomo zaś przy naszych dzieciaczkach to często nie jest możliwe. Dzieci wypełniają każdy nasz czas szczególnie w weekend. Dlatego ta impreza w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu jest szczególnie cenna dla rodziców.

  Uwaga – kolejna Pidżama Party już w ten piątek (14.06.2024 r.).

  Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Impreza polega na tym, że dzieci nocują w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu z piątku na sobotę. Znajdują się wtedy pod opieką nauczycielek z tego elbląskiego przedszkola. Rodzice mogą zaś zaplanować sobie piątkowy, romantyczny wieczór lub spotkanie w gronie znajomych. Również sobotni poranek należy tylko do nich.

  Dzieciaki natomiast świetnie się bawią, jeśli pogoda na to pozwala – szaleją po olbrzymim i doskonale wyposażonym placu zabaw, grają w gry terenowe, na kolację jedzą pizzę czy zapiekanki, które samodzielnie przygotowują w naszej kuchni i oglądają nocą bajki na dużym ekranie. W sobotę rano, po śniadaniu dzieci dalej świetnie bawią się w przedszkolu. Rodzice zaś muszą je odebrać do godz. 13.00.

  Ponadto impreza „nocka w przedszkolu”, którą cyklicznie organizuje Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu odrywa dzieci od komputerów, tabletów czy smartfonów. Dzieciaczki, jak dawniej to było, długo przebywają na dworze (jeśli oczywiście pogoda na to pozwala) – grają w znane wszystkim gry terenowe, bawią się na rozległym placu zabaw do późnego wieczora.

  Warto dodać, że nasza impreza - nocowanie w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu przyciągnęła uwagę reporterów programu Dzień Dobry TVN, którzy przyjechali specjalnie do Elbląga aby zrealizować o tym reportaż.

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci : te z naszej placówki i te z poza niej na niezapomnianą imprezę - nocowanko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu. Startujemy w piątek (14.06.2024 r.) o 19:00 a kończymy w sobotę o 12:00.

  No to co? Zakładamy pidżamę i lecimy :

  • Poszukiwanie skarbów
  • Dyskoteka
  • Gry, konkursy
  • Wspólne gotowanie
  • Seans filmowy w przedszkolnym kinie
  • Zabawy na świeżym powietrzu
  • Warsztaty plastyczne

  Gwarantujemy moc wspaniałych wspomnień i niesamowitej zabawy!

  Więcej o tym przeczytacie tu:  „Nocowanki” dzieci poza domem. Mały Europejczyk w Dzień Dobry TVN  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony