x

  Maluszki dobrze się zaaklimatyzowały w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

  O to najbardziej martwią się rodzice dzieci, które po raz pierwszy przekraczają próg przedszkola. Jak maluszki odnajdą się w nowym dla nich środowisku? Czy nie będą płakać? Czy będą się dobrze bawiły i miały zapewnioną odpowiednią opiekę? Uspokajamy – dzieciaczki mają się świetnie, już się zaaklimatyzowały i mają zapewnioną najlepszą opiekę w Elblągu.

  Nowi „europejczycy” dołączyli właśnie do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. To dla nich całkiem nowe środowisko, inne otoczenie i brak rodziców przy boku. Może to budzić uzasadnione obawy mam, tatusiów, dziadków, jak w tym wszystkim odnajdą się ich kochane dzieciaczki.

  W Małym Europejczyku stawiamy sobie za cel, aby dzieci czuły się w tym elbląskim przedszkolu tak jak w swoim własnym domu. Zapewniamy im odpowiednie poczucie bezpieczeństwa i komfortu, by czuły się u nas wspaniale i chciały wrócić na drugi dzień z radością.

  Nasze starania spowodowały, że „maluszki” szybko zaaklimatyzowały się już w naszym przedszkolu a na ich twarzach cały czas gości szczery, piękny uśmiech. Czeka nas na pewno wspaniała zabawa i wiele cudownych przygód.

  To przede wszystkim zasługa odpowiedniego podejścia naszej doskonałej kadry nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz dyrekcji. Panie nie ustają w wysiłkach by dzieciaczki czuły się doskonale w naszym przedszkolu.

  Nie bez znaczenia jest również nasz olbrzymi, wspaniale wyposażony plac zabaw oraz baśniowe, kolorowe sale w budynku przedszkola. Dzieciaczki czują się tu po prostu…bajkowo.

  Zobacz film:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/videos/434032817459135/

  Zresztą dzieci mogły się już z przedszkolem oswoić podczas zajęć adaptacyjnych, które są organizowane w naszym przedszkolu w Elblągu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/adaptacja-na-wesolo

  Nowi „europejczycy” mogą się również jeszcze lepiej zintegrować z przedszkolem podczas cyklicznej imprezy – Pidżama Party. Wówczas dzieci zostają w przedszkolu w piątek na noc i są odbierane przez rodziców dopiero w sobotę do godz. 13.00.

  Jak wygląda Pidżama Party w naszym przedszkolu i dlaczego dzieci uwielbiają być na tej „najlepszej dziecięcej imprezie w Elblągu”?

  O tym przeczytacie tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/imprezowe-zakonczenie-wakacji-w-przedszkolu-maly-europejczyk,10881.htm

  Jeśli chcielibyście dołączyć jeszcze do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, są jeszcze wolne miejsca – jednak warto się spieszyć z decyzją – ilość miejsc jest ograniczona!

  Prosimy o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu: 515 406 883.

  do góry strony