A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Adaptacja na wesoło

  Rodzice planujący zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola mają możliwość uczestnictwa w zajęciach adaptacyjnych przez cały rok. Jest to czas wspólnej zabawy, budowania poczucia bezpieczeństwa w nowym miejscu.

  Podczas zajęć adaptacyjnych dzieci w przyjaznej atmosferze zapoznają się z rytmem dnia panującym w naszym przedszkolu. Poznają rówieśników w grupie, uczą się imion, wybierają i starają się zapamiętać swoje miejsce przy stoliku, która jest ich szafka, i co najważniejsze w tym wszystkim uczestniczą Państwo.

  Rodzice mają możliwość spędzać z nami tyle czasu ile uważają za stosowne, aby ten okres adaptacji przebiegał na wesoło.

  Dodatkowo, tworząc domową atmosferę pragniemy zmniejszyć do minimum stres dziecka spowodowany rozłąką z rodzicami, a pamiętając również o stresie rodziców każdą salę wyposażyłyśmy w podgląd internetowy oraz lustra weneckie, które pozwolą Państwu na obserwacje dzieci bez ingerencji w funkcjonowanie grupy.

  *W czerwcu i wrześniu zapraszamy na rozmowy z psychologiem „o dobrej adaptacji dziecka w przedszkolu”.

  …a wszystko po to aby ta nowa, wspólna droga naszych kochanych przedszkolaków rozpoczęła się radośnie.

  *Po prostu przyjdź ze swoim dzieckiem, które nie jest jeszcze przedszkolakiem - niech się przekona, jak fajnie można spędzić czas z innymi dziećmi w naszych przedszkolach. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 515 406 883.

  *W sprawie zapisów jesteśmy dla Państwa dyspozycyjni w godzinach 6:30-20:00.

  do góry strony