A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  „Nocny biwak” w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Jedyna taka impreza w mieście!

  Zabawy do późnego wieczora na świeżym powietrzu, śpiewanie piosenek przy ognisku, spanie w namiotach i śniadanie na łonie natury. Później zaś kąpiele i zabawy w basenach i jacuzzi. To nie jest opis wypoczynku dla dzieci za miastem. Tak wyglądał „Nocny biwak” w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu. To naprawdę niezwykłe miejsce dla dzieci w naszym mieście.

  Nowa lokalizacja, nowoczesny i kolorowy budynek, potężny i doskonale urządzony park zabaw – częściowo zadrzewiony. To atuty Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu, które pozwalają zorganizować niesamowite wprost imprezy dla najmłodszych mieszkańców miasta.

  Tak było i tym razem, podczas pierwszego „Nocnego biwaku” w Małym Europejczyku. Nie ma w Elblągu drugiego takiego miejsca, gdzie dzieci mogą szaleć do późnych godzin wieczornych po parku zabaw, bawić się przy ognisku, spać w namiotach i kąpać się w basenach, gdy z nieba leje się żar.

  To zdecydowanie najlepsze elbląskie przedszkole, które nawet w wakacje nie przestaje dbać o dobrą zabawę i wypoczynek dzieci.

  „Nocny biwak” był pierwszą tego typu imprezą „Małego Europejczyka” z cyklu „nocowania w przedszkolu”. Tym razem postanowiono, że dzieci będą spały w nowoczesnych, ciepłych i przytulnych namiotach.

  To wydarzenie w Elblągu bez precedensu. Nic więc dziwnego, że do tego niepublicznego przedszkola w Elblągu, na biwakowanie przybyli również absolwenci „Małego Europejczyka”, a obecnie uczniowie elbląskich szkół podstawowych.

  Przedszkole w Elblągu. Wieczorna impreza – gry, zabawy sportowe i ognisko

  Na „Nocnym Biwaku” nikt nie miał prawa się nudzić. Tradycyjnie już dzieci szalały po olbrzymim (2000 m2), dobrze wyposażonym w urządzenia do zabaw parku. Były organizowane zawody sportowe – jak skoki w workach, przeciąganie liny czy gra w „gorące krzesła”, nocna dyskoteka. Nieco wcześniej dzieci wykonywały rysunki na sztaluga w plenerze.

  Kulminacją imprezy „Małego Europejczyka” było oczywiście ognisko oraz wspólne śpiewy przy nim.

  Nikt nie był również głodny, o co zadbały Panie Kucharki z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu, serwując dzieciom pyszne i zdrowe posiłki.

  Baseny, jacuzzi – czyli sobotni relaks w elbląskim przedszkolu

  Noc w namiotach przebiegła spokojnie, o co zadbała nasza doskonała kadra pedagogiczna. Sobotę dzieci powitały ponownie na świeżym powietrzu, jedząc śniadanie na łonie natury. Ponieważ pogoda sprzyjała i było bardzo ciepło dzieciaki oczywiście skorzystały z możliwości kąpieli w basenach oraz jacuzzi. Zabawa była wspaniała.

  Warto dodać przy okazji, że Żłobek i Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu to obecnie jedyne w naszym mieście miejsce, gdzie dzieci mogą korzystać z basenów na świeżym powietrzu.

  Gotowanie w kuchni – przygotowanie własnej pizzy w przedszkolu w Elblągu

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu posiada w nowoczesnym budynku własną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wymagane normy, kuchnię. Dzięki temu dzieci mogły przygotować własne pizze, które następnie ze smakiem zjadały bawiąc się w basenach.

  Rodzice swoje zmęczone, ale jakże szczęśliwe dzieci odbierali w sobotę do godz. 13.00.

  To z pewnością pierwszy, ale nie ostatni w te wakacje „Nocny Biwak” w tym elbląskim niepublicznym przedszkolu. Warto więc śledzić naszą stronę internetową i profil „Małego Europejczyka” na facebooku aby nie przegapić kolejnego terminu.

  Więcej zdjęć i filmów z "Nocnego biwaku" w elbląskim przedszkolu na naszym profilu na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Wakacyjna zabawa w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu trwa nadal, ponieważ cały czas trwają półkolonie w naszej placówce.

  Chcesz, aby Twoje dziecko:

  - ciekawie i aktywnie spędzało wolny czas?

  - oderwało się od smartfona i komputera?

  - przebywało cały dzień na dworze?

  - korzystało z możliwości kąpieli w basenach?

  - miało zapewnioną doskonałą opiekę w ciągu dnia i wartościowe posiłki?

  - świetnie się bawiło i poznawało nowych przyjaciół?

  Koniecznie skorzystaj więc z możliwości zapisania dziecka na półkolonie w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Więcej informacji o naszych półkoloniach tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/twoje-przedszkole-jest-zamkniete-w-wakacje-przyprowadz-dziecko-do-malego-europejczyka,11017.htm

  do góry strony