A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przedszkole „Mały Europejczyk” – to inwestycja w przyszłość Waszych dzieci

  To bardzo ważne, aby Wasze dziecko trafiło do najlepszego z możliwych przedszkoli w Elblągu. Przedszkole to nie tylko miejsce zabaw i integracji dzieci. To przede wszystkim odpowiedni „starter” w świat edukacji Waszej pociechy.

  Dlatego wybierając odpowiednie przedszkole dla Waszych dzieci, trzeba taką decyzję dokładnie przemyśleć, nie kierować się tylko tym, że placówka jest blisko Państwa domu. Nie robicie przecież tego dla siebie, ale dla Waszych dzieci.

  Najlepszym przedszkolem i „starterem” dla Państwa pociech będzie Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu. Dlaczego?

  Lista powodów „za” byłaby bardzo długa, więc skupimy się na tych najważniejszych.

  • Nasza kadra to zespół, wykształconych, zaangażowanych nauczycieli specjalistów i instruktorów dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

  Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, baletu, gry w szachy, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje.

  • Nauczyciele Przedszkola „Mały Europejczyk” posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

  W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

  • Absolwenci Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu są doskonale przygotowani do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Więcej o tym można przeczytać tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/model-absolwenta

  • Dzieci korzystają w przedszkolu z najbardziej nowoczesnego budynku w Elblągu, z doskonale wyposażonych sal edukacyjnych, sal zabaw, sal multimedialnych, nowoczesnych zabawek edukacyjnych oraz olbrzymiego, częściowo zadrzewionego placu zabaw.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/to-prawdopodobnie-najwiekszy-plac-zabaw-przy-przedszkolu-w-elblagu,11011.htm

  • Prowadzimy zindywidualizowane dla każdego dziecka nauczanie języka angielskiego. Posiadamy jedynego w Elblągu profesjonalnego nauczyciela tego języka dla dzieci przedszkolnych.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu otwarte jest od godz. 6.30 do 19.00. Funkcjonujemy również przez cały okres wakacji.

  W ramach naszego przedszkola nasi podopieczni korzystają z bogatej oferty zajęć dodatkowych:

  • taniec,
  • basen,
  • lodowisko,
  • squash,
  • kino,
  • atrakcyjne wycieczki.

  W niektóre piątki dzieci mogą uczestniczyć w imprezie „Pidżama Party”, która trwa do sobotniego przedpołudnia – dzieci wtedy bawią się i nocują w przedszkolu.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/nocny-biwak-w-zlobku-i-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,11022.htm

  W Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Artystyczno- Językowym „Mały Europejczyk”  w Elblągu bazując na diagnozie i obserwacji rozwijamy indywidualne talenty i zainteresowania każdego dziecka oraz tworzymy dla niego optymalny, dostosowany do wiodących inteligencji profil odkrywania świata i uczenia się.

  Więcej informacji:

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33

  82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola : Wioleta Stępczyńska

  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00

  https://malyeuropejczyk.elblag.pl/

  do góry strony