x

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu wita po wakacjach!

  Koniec wakacji i początek nowego roku szkolnego. Chociaż niektóre dzieci nie opuszczały nas również w czasie letniej przerwy – ponieważ przedszkole cały czas funkcjonowało. Jednak mamy początek września i czas nauki się zaczyna!

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu znów wypełniło się wesołymi głosami naszych kochanych dzieciaczków. Oprócz dotychczasowych „Europejczyków”, którzy już doskonale znają naszą placówkę, mamy również sporo nowych przedszkolaków – których witamy z radością w naszych progach a rodziców zapewniamy, że zrobimy wszystko by dzieci czuły się tu jak we własnym domu – komfortowo i bezpiecznie.

  Na razie korzystając jeszcze z pięknej, słonecznej pogody, wykorzystujemy zalety naszego olbrzymiego placu zabaw. Dzieci wprost uwielbiają się tu bawić.

  Na dzieciaczki czekają też nasze kolorowe, bajkowe sale przedszkolne, gdzie odbywać się będą różne zajęcia edukacyjne oraz oczywiście dalsza zabawa – jeśli pogoda nie będzie nam sprzyjać.

  Tak czy inaczej – wakacje już pożegnaliśmy więc czas na naukę i przygotowanie naszych dzieci do edukacji szkolnej.

  Jak uczymy nasze dzieci? Jakich nowoczesnych metod używany w procesie edukacyjnym?

  Można się z tym zapoznać tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/programy-edukacyjne

  Na bieżąco to, co dzieje się w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu możecie śledzić także na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Ktoś woli instargram? Nie ma problemu, zapraszamy! Też jesteśmy tu obecni:

  https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  Ważna informacja dla spóźnialskich!

  Jeśli chcecie jeszcze zapisać swoje dziecko do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu informujemy, że mamy kilka wolnych miejsc!

  Można jeszcze do nas trafić, jednakże uwaga – ilość miejsc jest już bardzo ograniczona.

  Koniecznie więc dzwońcie już teraz: 515 406 883

  do góry strony