A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Takie bale to już tradycja w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  To już tradycja w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu, że w okresie karnawału organizowane są dla dzieci wspaniałe, wyjątkowe bale. To niesamowite wydarzenie odbyło się w budynku Małego Europejczyka w Elblągu.

  Bale z różnych okazji, to już niemal wizytówka Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu

  W ten sposób dzieci, nauczyciele oraz niesamowita Pani Dyrektor bawią się świetnie razem, budując wyjątkową wspólnotę w ramach Małego Europejczyka. Tym samym rodzi się bardzo specyficzna więź pomiędzy przedszkolakami, paniami nauczycielkami, rodzicami i dyrekcją. To wartość już sama w sobie i wielki pozyty właśnie tego żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu.

  Dzieci przebrane były za rozmaite postaci z bajek czy też realnego życia. Dziewczynki wybierały raczej stroje księżniczek, wróżek czy głównej bohaterki serialu Wednesday. Chłopcy zdecydowanie stawiali na bohaterów znanych kreskówek i filmów przygodowych, ale pojawili się też policjanci czy nawet strażacy.

  Jeszcze przed samym balem dzieci z tego elbląskiego niepublicznego przedszkola wykonały samodzielnie, w ramach zajęć plastycznych, maski karnawałowe. Po tym rozbrzmiała muzyka, a sale budynku przy ul. Dąbrowskiego 33 zapełniły się fantazyjnie przebranymi dzieciaczkami ze żłobka,  przedszkola i zerówki w Elblągu.

  Nikt nie miał prawa się nudzić, ponieważ nie tylko muzyka wprowadzała uczestników w klimat imprezowy. Również licznie organizowane konkursy i zabawy powodowały salwy śmiechu i poczucie fantastycznej zabawy.

  Tak bawimy się w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Bo prawdziwe przedszkole, to nie tylko budynek z kolorowymi ścianami i zabawkami. To przede wszystkim atmosfera wspólnoty, opieki i jak najlepszej troski o powierzone dyrekcji i nauczycielom dzieci.

  W Małym Europejczyku w Elblągu dyrekcja i nauczyciele wychodzą znacznie dalej poza wyznaczone schematy placówki przedszkolnej, dając dzieciom nie tylko najlepszą możliwą edukację, poczucie bezpieczeństwa, doskonałe przygotowanie do szkoły ale również oddają im swoje serca i wszystko, co tylko placówka może dzieciom zaoferować.
   

  Przeczytaj również:  Karnawał w stylu lat 80-tych w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu
   

  Przebrania dzieci i nauczycielek Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu

  Warto przyjrzeć się zdjęciom z balu w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu i docenić przebrania dzieci. Za tym stoją bardzo zaangażowani w życie tej placówki rodzice, których pomysłowość i inicjatywa nie ma granic. Podobnie jak Pani dyrektor i Panie nauczycielki, które świetnie „czują klimat” dziecięcego świata i bez problemu się w niego angażują. One zresztą też były fantazyjnie przebrane, co tylko dopełniło klimatu tej imprezy.

  Bale w Małym Europejczyku

  Muzyka, gry i zabawy – cały gmach Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu był wypełniony radosnymi okrzykami dzieci. To wydarzenie na pewno na długo zostanie w ich pamięci, a to elbląskie przedszkole będzie kojarzyło się nie tylko z zajęciami edukacyjnymi ale również z wspaniałymi imprezami organizowanymi dla dzieci przez Panią dyrektor i nauczycielki. Nic więc dziwnego, że dzieci do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu chętnie wracają i rodzice nie mają problemu z tym, że dziecko nie chce w tej placówce przebywać. To właśnie zasługa tego niezwykłego klimatu i podejścia do dzieci, jaki panuje w „Małym Europejczyku”.

  W Małym Europejczyku bawią się dzieci małe i duże

  Mały Europejczyk to przedszkole i żłobek w jednym, wspaniałym, kolorowym, nowoczesnym budynku. Dlatego jeśli organizowane są tu wszelkiego rodzaju imprezy, wydarzenia, bale czy spotkania edukacyjne – biorą w nim udział nie tylko dzieci zerówkowe, przedszkolne ale również te najmłodsze, żłobkowe. Maluszki od samego początku są aktywnie, dzięki paniom nauczycielkom, włączane w życie Małego Europejczyka. Dlatego również nasze „dzidziusie” bawiły się wspaniale na balu karnawałowym w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.
   

  Więcej zdjęć i filmików z balu w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony