A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Takie zajęcia tylko w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

  Dziewczynki przygotowują się do zajęć tanecznych na sali ćwiczeń. Chłopcy rozgrzewają się na korcie do tenisa. Za chwilę zaczną treningi, zabawę, ruch, ale i naukę tych przydatnych umiejętności. Nie ma chyba w Elblągu drugiego takiego przedszkola, gdzie dzieci mają dostęp do tak szerokiej palety zajęć dodatkowych – rozwijających ich zainteresowania, pasje a może sposób na całe życie?

  W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu bardzo dbamy również o rozwój fizyczny naszych podopiecznych.

  Nie tylko nauką i zabawą żyją dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Równie ważny jest także rozwój fizyczny, ruchowy, koordynacja działań. Zgodnie z filozofią „w zdrowym ciele zdrowy duch” nasze dzieci również uczestniczą w wielu ciekawych zajęciach ruchowo-sportowych.

  Dziewczynki w Szkole Tańca Broadway ćwiczą zajęciach tanecznych pod okiem profesjonalnych instruktorów. To nie tylko trudne kroki i figury, ale również świetne ćwiczenia fizyczne, oczywiście odpowiednio dostosowane do wieku uczestników.

  Program taneczny zajęć jest zróżnicowany. Uczymy dzieci tańca towarzyskiego, ludowego, układów disco i hip hop oraz tańców charakterystycznych dla danych regionów świata: poleczka, polonez, mazur, krakowiak, kalinka, chacha, samba, rumba, rock & roll – jive, walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, pasodoble, układy taneczne, takie jak: kowbojski, arabski, charleston, hawajski, daddy cool, waka waka, Single Ladies, Nosa, gangam style, pompony, taniec japoński, taniec hiszpański, zorba, kalinka.

  Inspiracją do stworzenia bogatego programu tanecznego było powiązanie tańca z kulturą, obyczajami z różnych rejonów świata, a przede wszystkim z różnych regionów Polski.

  Dzieci oprócz samego ruchu uczą się, skąd pochodzi dany taniec i dlaczego tak się go tańczy. Są to zajęcia ciekawe zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, każdy znajdzie tu coś co go zainteresuje.

  Więcej tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/taniec-w-szkole-tanca-broadway

  Chłopcy grają w squasha lub w tenisa – tu również przedszkolakami zajmuje się odpowiednio przygotowany instruktor. Squash, tenis dla dzieci to świetna zabawa. Na zajęciach ćwiczymy refleks, rozwijamy dynamikę i spostrzegawczość. Uczymy sportowej rywalizacji, wytrwałości i systematyczności.

  Więcej o tym tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/zajecia-gry-w-squash

  To jednak nie wszystkie zajęcia dodatkowe, w jakich mogą brać udział dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Z całą szeroką gamą tych zajęć można zapoznać się tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/zajecia-dodatkowe

  W sprawie zapisów i zasad rekrutacji do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu prosimy dzwonić pod numer +48 515 406 883.

  do góry strony