A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Taniec w Szkole Tańca „Broadway”

  Program taneczny naszych zajęć jest zróżnicowany. Uczymy dzieci tańca towarzyskiego, ludowego, układów disco i hip hop oraz tańców charakterystycznych dla danych regionów świata: poleczka , polonez, mazur, krakowiak, kalinka, chacha, samba, rumba, rock & roll – jive, walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, pasodoble, układy taneczne, takie jak: kowbojski, arabski, charleston, hawajski, daddy cool, waka waka, Single Ladies, Nosa, gangam style, pompony, taniec japoński, taniec hiszpański, zorba, kalinka.

  Inspiracją do stworzenia bogatego programu tanecznego było powiązanie tańca z kulturą, obyczajami z różnych rejonów świata, a przede wszystkim z różnych regionów Polski.

  Dzieci oprócz samego ruchu uczą się, skąd pochodzi dany taniec i dlaczego tak się go tańczy. Są to zajęcia ciekawe zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, każdy znajdzie tu coś co go zainteresuje.

  Naszym celem jest uwrażliwić dzieci na muzykę, nauczyć kultury związanej z tańcem, zaszczepić w dzieciach miłość do muzyki i związanego z nią ruchu poprzez dobrą zabawę. Nauka odbywa się w parach, jak i w grupowych układach tanecznych

  Staramy się, żeby program tańców wzbudzał zainteresowanie zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Chłopcy uwielbiają np. taniec kowbojski i paso doble, a dziewczynki taniec arabski i walca angielskiego. Natomiast wszyscy czują się świetnie tańcząc krakowiaka i jednocześnie śpiewając słowa piosenki. Używamy też rekwizytów do wybranych układów tanecznych. Są to charakterystyczne nakrycia głowy pompony, wachlarze, naszyjniki czy spódnice, co bardzo uatrakcyjnia zajęcia i pokazy.

  Kontakt tel. 519 548 458

  do góry strony