A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Bezpieczny własny plac zabaw

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to nie tylko nowy, nowoczesny, kolorowy i przestronny budynek, zaprojektowany przez najlepszych architektów w tej dziedzinie obiektów oświatowych. To niepubliczne przedszkole w Elblągu może pochwalić się również olbrzymim, przemyślanie zaprojektowanym placem zabaw – największym tego typu obiektem przy elbląskich przedszkolach.

  Do nowoczesnego budynku żłobka i przedszkola przylega również olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

  Teren zaprojektowany przez architektów dla dzieci

  Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Dzieci z tego niepublicznego żłobka i przedszkola w Elblągu już korzystają ze wszystkich uroków tego wspaniałego, dobrze wyposażonego placu zabaw. Przy sprzyjającej pogodzie chętnie i często przebywają na łonie natury, wśród pagórków, drzew i wspaniałych urządzeń do zabawy i ćwiczeń fizycznych.

  Miejsce bezpiecznej zabawy

  Mają do dyspozycji trampoliny, miejsca do zabaw w piasku, boisko do piłki nożnej, do koszykówki, stoliki i ławy. Przede wszystkim zaś to co najważniejsze, kontakt z przyrodą i możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

  W wakacje na terenie naszego placu zabaw urządzane są nocne Pidżama Party oraz biwaki w namiotach pod gołym niebem.

  Przedszkolne SPA - strefa basenów

  Jako jedyne przedszkole i żłobek w Elblągu posiadamy własną "strefę basenową" dla dzieci. Co jest istotne szczególnie w upalne, letnie dni, gdy dzieci nie mają się gdzie w mieście ochłodzić.

  Jeśli tylko pogoda na to pozwala, nasz plac zabaw latem przekształca się w "Strefę SPA" dla dzieci. Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu posiada duże baseny kąpielowe oraz jacuzzi, z których nasi podopieczni mogą korzystać w upalne dni.

  Kontakt tel. 519 548 458

  do góry strony