A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Język angielski

  English every day

  Angielski w Przedszkolu „Mały Europejczyk” zaczynami angielskimi porankami, gdzie dzieci wraz z nauczycielem śpiewają piosenki i wykonują tańce przy muzyce. 

  Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie. Dzieci poznają język angielski, podobnie jak język ojczysty, dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom językowym np.podczas posiłków, gdzie wzbogacają słownictwo związane z jedzeniem.

  W odgrywanych scenkach dziecko przyswaja sobie wiele słówek i zwrotów potrzebnych mu w życiu codziennym oraz w relacjach właściwych życiu rodzinnemu i towarzyskiemu.

  Dziecko uczy się prosić o coś i dziękować, nazywać i opisywać przedmioty oraz obiekty w najbliższym otoczeniu (przedszkole, dom, sklep, świat ulubionych zabawek, zwierzątek). Będzie też umiało wyrazić swój nastrój, uczucia i upodobania, złożyć życzenia. Wszystkich tych umiejętności nabywa poprzez zabawy i gry, w których nie ma przegranych, za to jest dużo ruchu, radości i śmiechu, wierszyków, piosenek i wyliczanek.

  Nauce towarzyszą zabawy ruchowe, plastyczne, konstrukcyjne i muzyczne ćwiczące spostrzegawczość, zdolności manualne i umiejętność kojarzenia. W godzinach popołudniowych odbywają się indywidualne zajęcia lub praca w małych grupach. Zajęcia wzbogacone są o prace z książeczką „I love Boo” gdzie mają okazję wypełniać karty pracy wzbogacone o kolejne angielskie słownictwo.

  Zajęcia mają na celu:

  •    rozwijać u dzieci przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w języku angielskim poprzez właściwy dobór ćwiczeń językowych i materiałów dodatkowych,
  •    rozwijać u dzieci pewność siebie w sytuacjach językowych i motywację do samodzielnego porozumiewania się w języku angielskim poprzez uczestnictwo w interesujących aktywnościach i kontakt z żywym językiem w sytuacjach codziennych,
  •    zapewnić dzieciom możliwość poznania i ćwiczenia właściwej wymowy w języku angielskim poprzez kontakt z wysokokwalifikowanymi instruktorami,
  •    zapewnić dzieciom możliwość nauki piosenek, wierszyków w języku angielskim oraz poznania

  Niepubliczne Przedszkole Artystyczno – Językowe „Mały Europejczyk” zatrudnia wykwalifikowanych fachowców i zapewnia wspaniałe warunki do nauki i zabawy.

  W sprawie zapisów i zasad rekrutacji prosimy dzwonić 519 548 458

  do góry strony