A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Nowoczesne wyposażenie

  W Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym „Mały Europejczyk” dbamy o to, aby nasi mali podopieczni byli bezpieczni, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Wyposażamy sale w proste drewniane meble pamiętając jednocześnie o miłej, przyjemnej kolorystyce. Z myślą o naszych dzieciach sprowadzamy wysokiej jakości wykładziny, które są ognioodporne, antyalergiczne i posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. A ponad wszystko mają przepiękne kolory, są ciepłe i miękkie – więc dzieci uwielbiają na nich siedzieć, bawić się i wypoczywać.

  Staramy się również pobudzać dziecięcą wyobraźnię w imię zasady „im mniej tym więcej”. Używamy drewnianych zabawek ekologicznych, ograniczamy w nich liczbę rozpraszających dzieci kolorów i wzorów oraz eliminujemy elementy z plastiku czy innych nieorganicznych materiałów. Wracamy do zapomnianych już dzisiaj szmacianych lalek i tradycyjnych misiaków pamiętając o tym, że dzieci kochają to, co miękkie i przytulne. Tworzymy piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych, które znajdują się w ogromnym drewnianym domku. Ponadto posiadamy kącik zwierzęcy, gdzie wspólnie opiekujemy się zwierzątkami.

  Posiadamy wspaniałe zabawki edukacyjne, które trudno znaleźć w innych przedszkolach.

  W salach aktywnej zabawy dzieci mogą korzystać z miękkich bezpiecznych kształtek, torów przeszkód.

  W sali plastycznej dzieci mogą wykazać swoje umiejętności artystyczne malując farbami czy też kredą po wszystkich ścianach w sali.

  Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w „Małym Europejczyku” był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny. Nasze maluszki to doceniają czerpiąc radość z codziennej zabawy i edukacji.

  Kontakt tel. 519 548 458

  do góry strony