A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Półkolonie w Elblągu

  Półkolonie w Elblągu w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to niesamowita atrakcja dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

  Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie dla dzieci w Elblągu.

  Dzieciaki bawią się na wielkiej plaży, którą zorganizowano na terenie olbrzymiego placu zabaw. Jeśli pogoda na to pozwoli będą baseny i jacuzzi. Dzieci będą też spędzały czas w klimatach hawajskich – pyszne kolorowe napoje, owocowe dania, lody. Również nie zabraknie dań z grilla i szaleństw do późnych godzin wieczornych na olbrzymim, doskonale wyposażonym leśnym placu zabaw.

  Mały Europejczyk organizuje również „nockę w przedszkolu” – to wspaniała impreza, gdzie dzieciaczki już od piątku do soboty przebywają na terenie tego elbląskiego przedszkola, a rodzice mają wolny, piątkowy wieczór.

  Dzieci bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieciaki mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.

  Półkolonie w Elblągu - wszystko dla dzieci

  Dzieci, które uczęszczają na półkolonie w Elblągu w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnione:

  - pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),

  - fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30

  - atrakcje, zabawy, gry,

  - wspaniałe atrakcje w salach zabaw,

  - aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.

  * w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

  *Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci.

  Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

  Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

  Dzieci na półkoloniach w Elblągu w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice mogą spokojnie pracować i zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom jeszcze przed urlopem lub już po nim.

  Półkolonie w Elblągu w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to również doskonała okazja dla rodziców i dzieci do poznania i „wypróbowania” przedszkola i klas zerowych. Tu, na półkoloniach wakacyjnych, przekonacie się, ile może dać dzieciom i rodzicom Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu!

  Zapisy na półkolonie w Elblągu w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

  Odwiedź nas na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Zadzwoń do nas: 515 406 883

  Adres:

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony