x

  Domowe, zdrowe jedzenie

  Wszystkie posiłki są przygotowane przez Restaurację „Wiarus”, gdzie gotuje się smaczne i urozmaicone dania spełniające wszystkie normy w zakresie prawidłowego żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Zachowanie właściwych proporcji białek, węglowodanów, tłuszczów i witamin to lokata w dobre zdrowie w dzieciństwie, która zaprocentuje w dorosłym życiu.

  Dzieci spożywają posiłki w spokojnej i miłej atmosferze, o regularnych porach, estetycznie serwowane na ładnej i ujednoliconej zastawie. Wpływa to korzystnie na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, na które bardzo zwracamy uwagę.

  Urozmaicenie i sezonowość jadłospisu, stopniowe wprowadzanie i przyzwyczajanie przedszkolaków do nowych produktów pomaga w akceptacji szerokiego doboru produktów i potraw.

  W przypadku dziecka z alergią pokarmową zapewniamy dietę eliminacyjną polegającą na wykluczeniu z jadłospisu produktów powodujących alergię.

  Zapewniamy trzy smaczne, bardzo urozmaicone, domowe posiłki z dużą ilością warzyw i owoców sezonowych, nasion i orzechów do chrupania przygotowanych w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez rejonową stację sanitarną.

  W każdy piątek dzieci pod okiem nauczyciela mają możliwość samodzielnego przygotowania śniadania Dzieci bardzo lubią te zajęcia, wyśmienicie się przy tym bawią i poznają prawidłowe nawyki żywieniowe.

  W naszych przedszkolach zachęcamy dzieci do jedzenia i do próbowania nowych dań, aby odkrywały bogactwo smaków, a posiłki nigdy nie są limitowane.

  Aktualny jadłospis jest codziennie wywieszany w przedszkolu na tablicy informacyjnej.

  W sprawie zapisów i zasad rekrutacji prosimy dzwonić pod numer +48 515 406 883

  do góry strony