A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Informacje o nas

  Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu – to inwestycja w przyszłość Waszych dzieci

  Nowoczesne, bajecznie kolorowe, profesjonalne - jedyne takie w Polsce, niepubliczne przedszkole mieści się w Elblągu. Od 10 lat wyznaczamy wysokie standardy przedszkolnej edukacji nie tylko w Elblągu, ale też w Polsce. Dla nas przedszkole to nie tylko miejsce zabaw i integracji dzieci. To przede wszystkim odpowiedni „starter” w świat edukacji Waszej pociechy.

  Dlaczego więc powinniście wybrać ofertę Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu?

  Nowoczesny, przyjazny dzieciom budynek i olbrzymi plac zabaw

  To ważne, aby dzieci dobrze czuły się w swoim przedszkolu. Nie bez znaczenia jest więc sam budynek, którym taka placówka się znajduje. Nowoczesny, kolorowy, z dużymi, przestronnymi salami – z doskonałym wyposażeniem zabawowym i edukacyjnym budynek dzieciom się po prostu podoba. Powoduje to, że lubią tu być i chętnie do przedszkola wracają.

  Nowy obiekt przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

  Do budynku przylega także olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw przy prywatnym żłobku w Elblągu zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek elbląskiego przedszkola został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda). Dodatkowo posiadamy własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  Wysoko kwalifikowana kadra pedagogiczna

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która uczy dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. To zaangażowane nauczycielki specjalistki i instruktorki dbające o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

  Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, baletu, gry w szachy, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje.

  Nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

  W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

  Doskonałej jakości opieka i długie godziny otwarcia

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia wszechstronną opiekę nad powierzonym dzieciom dostosowując zakres zabaw i edukacji do indywidualnych ich potrzeb i umiejętności. Każde dziecko otoczone jest troską i uwagą kadry pedagogicznej tego elbląskiego przedszkola.

  Przedszkole w Elblągu jest otwarte w godzinach od 6:30 do 19:00. Obowiązują elastyczne godziny odbioru dzieci z placówki a rodzice nie muszą po pracy spieszyć się by zdążyć przed zamknięciem placówki.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do tego żłobka w Elblągu i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu czynne jest również w okresie wakacji!

  Nowoczesne formy edukacji

  Innowacyjna i stojąca na najwyższym poziomie edukacja w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu powoduje, że absolwenci placówki są doskonale przygotowani pod każdym względem do edukacji szkolnej. Mały Europejczyk jest placówką artystyczno-językową, co oznacza, że duży nacisk kładziony jest tu na rozwojowe zajęcia plastyczne a nauka języka angielskiego prowadzona jest codziennie. W procesie edukacji dzieci przedszkolnych kadra pedagogiczna wykorzystuje najnowsze i najskuteczniejsze procesy przyswajania wiedzy przez dzieci.

  Atrakcje i zajęcia dodatkowe

  W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci po prostu nie mogą się nudzić. Każdy tydzień w tym elbląskim przedszkolu to ciekawe zajęcia edukacyjne, wycieczki całodniowe, ciekawi goście, wizyty w szkołach czy publicznych instytucjach kultury, spotkania ze zwierzątkami – żywe lekcje, imprezowe nocki w placówce. Dodatkowo dzieci uczestniczą w zajęciach tenisa, squasha czy tańca.

  To wszystko pozwala nie tylko na prowadzenie edukacji w sposób najbardziej przyjemny dla dzieci, ale również rozwija ich zainteresowania i pasje, które zaprocentują w przyszłości.

  Najlepszym przedszkolem i „starterem” dla Państwa pociech będzie Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu.

  W Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno- Językowym „Mały Europejczyk”  w Elblągu bazując na diagnozie i obserwacji rozwijamy indywidualne talenty i zainteresowania każdego dziecka oraz tworzymy dla niego optymalny, dostosowany do wiodących inteligencji profil odkrywania świata i uczenia się.

  Więcej informacji:

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33

  82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00

  do góry strony