A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Półkolonie w Elblągu

  Kiedy większość publicznych przedszkoli w mieście w okresie wakacyjnym jest zamkniętych, Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu nie tylko funkcjonuje, ale również organizuje dla dzieci fantastyczne, najlepsze półkolonie wakacyjne w Elblągu. To jedyne miejsce w Elblągu, gdzie można na półkolonie wakacyjne zapisać dzieci już od drugiego roku życia.

  Jedyne takie półkolonie wakacyjne w Elblągu

  Przestronny, kolorowy, baśniowy i najnowocześniejszy budynek żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu. Olbrzymie, pełne kolorów i doskonale wyposażone sale. Rozległy plac zabaw, z górkami, drzewami, boiskami, miejscami zabaw i basenami. Do tego organizowane wycieczki, wyjścia, zabawy, zajęcia, nocowanie pod namiotami z ogniskiem, piana party, baseny, kurtyny wodne – dzieci po prostu spędzają tu czas niczym w baśniowej Akademii Pana Kleksa i nie mogą doczekać się już kolejnego dnia wakacji w Małym Europejczyku.
   

  Kto może uczęszczać na półkolonie wakacyjne w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu?

  Na półkolonie wakacyjne w Elblągu w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu  można zapisać dzieci nie tylko uczęszczające na co dzień do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu, ale także z innych placówek przedszkolnych oraz dzieci z klas 1,2,3 szkoły podstawowej. Nie ma więc znaczenia, że Twoje dziecko nie uczęszcza codziennie do Małego Europejczyka, możesz je zapisać na nasze półkolonie wakacyjne.

  Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie.

  Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To najdłuższe godziny funkcjonowania wśród placówek opiekuńczych podczas półkolonii wakacyjnych w Elblągu.

   

  Na półkoloniach wakacyjnych w Małym Europejczyku w Elblągu dzieci mają zapewnione:

  - pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),

  - profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego w godzinach od godz. 6.30 do 17.30,

  - codzienne atrakcje, zabawy, gry,

  - wspaniałe atrakcje w multimedialnych salach zabaw w przypadku braku odpowiedniej pogody,

  - aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, domkami, domkiem na drzewie, wigwamami, zjeżdżalniami, trampolinami, samochodzikami elektrycznymi, miejscami do gier i zabaw w piasku i błocie.

  - piana party na placu zabaw

  - w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 12.00.

   

  Gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

  Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

   

  Zastanawiasz się nad przedszkolem lub zerówką dla dziecka? Wypróbuj w wakacje Małego Europejczyka.

   

  Chciałbyś, aby Twoje dziecko zostało doskonale przygotowane do edukacji szkolnej? Zapisz je na próbę, na wakacyjne półkolonie w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu i zobacz jak będzie się tu świetnie bawiło i uczyło.

  Właśnie w Małym Europejczyku może uczęszczać do przedszkola, a następnie do klasy zerowej. Oprócz normy programowej mamy również codziennie zajęcia językowe (j. angielski, hiszpański), zajęcia artystyczno-plastyczne, judo, jogę, naukę tańca, występy teatralne, szachy, zajęcia sensoryczne oraz wiele ciekawych dla dzieci edukacyjnych atrakcji.

  Dzieci w przedszkolu i klasie zerowej Małego Europejczyka w Elblągu uczą się czytać, pisać piórem oraz mają codzienne zajęcia nauki języka angielskiego i hiszpańskiego. Kończąc zerówkę Małego Europejczyka w Elblągu są doskonale przygotowane do szkolnej edukacji!

  Do żłobka Małego Europejczyka przyjmujemy dzieci już od 10 miesiąca życia. Do przedszkola Małego Europejczyka można zapisać dziecko w wieku już 2 lat.

  Półkolonie wakacyjne w „Małym Europejczyku” to doskonała okazja sprawdzenia czy dziecku, które ma pójść do przedszkola lub zerówki spodoba się w najnowocześniejszej placówce edukacyjnej w Elblągu.

  Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu.

  Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

   

   Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna.

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

   

   Jak dołączyć do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Odwiedź nas na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Zadzwoń do nas: 515 406 883

   

  Adres:

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony