A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Zajęcia krawieckie

  Znalezienie idealnego czasu, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje kreatywne zainteresowania to prawdopodobnie jedno z większych wyzwań, które stoi przed rodzicami w obecnym świecie. Wśród priorytetowych zajęć, jakie zwykle wybieramy dla swojej pociechy w pierwszej kolejności zwykle znajdują się lekcje związane z nauką języków, sportem i dodatkowe korepetycje.

  A co z treningiem kreatywności?

  Wypełnienie czasu zajęciami manualnymi to ogromny rozwój wyobraźni, nie tylko tej odpowiedzialnej za działania kreatywne i pomysłowość, ale również wyobraźni przestrzennej, która w starszym wieku niezwykle wpływa na orientację w terenie i pracę w takich zawodach jak np. architekt, budowniczy itd. Rozwijanie pasji związanej z szyciem, projektowaniem i ogólnie pojętym samodzielnym tworzeniem wyrobów to także nauka cierpliwości (jeśli sami nie szyjecie, uwierzcie mi na słowo, że szycie uczy ogromnej i niezłomnej cierpliwości).

  Ponadto dziecko w trakcie takich warsztatów uczy się pokory wobec pracy ręcznej.

  Warsztaty krawieckie dla najmłodszych to kreatywna zabawa modą!

  Zaczynamy od igły i nitki, następnie szyjemy na maszynach, dalsze cele wyznacza wyobraźnia naszych młodych projektantek i projektantów.

  Rozwijamy wyobraźnie przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność.

  Najważniejsze i najfajniejsze, że szyjemy co chcemy!

   

  Kontakt tel. 519 548 458

  do góry strony