A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przedszkole Mały Europejczyk – czas wspaniałej zabawy!

  Niezwykłe miejsce, niesamowite przedszkole, wyjątkowe atrakcje. To nie jest tylko placówka przedszkolna ale magiczny zakątek w Elblągu gdzie zawsze dzieci i ich potrzeby są najważniejsze! Tu nawet Dzień Dziecka trwa trzy dni!

  Jak przebiegał nasz tygodniowy Dzień Dziecka? Można przeczytać tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/trzydniowy-dzien-dziecka-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,10856.htm

  Pamiętacie Akademię Pana Kleksa, gdzie dzieci uczyły się w niezwykłym, zaczarowanym klimacie, edukując się poprzez zabawę? Nieco podobnie jest właśnie w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – wyjątkowe miejsce, które doceniają dzieci.

  Jak już wspomnieliśmy, Dzień Dziecka u nas trwał TRZY DNI!

  Ukoronowaniem tygodnia poświęconego Dniu Dziecka w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu był natomiast wyjazd do miejsce niezwykłego, magicznego – do parku rozrywki w Łebie. To wspaniałe zakończenie tygodnia wypełnionego wieloma atrakcjami i wrażeniami.

  Już sama podróż była wielką przygodą – ale na miejscu dzieciaczki po prostu wpadły w zachwyt!

  Nawet pogoda postanowiła rozpieszczać dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Było pięknie i słonecznie - cudowna aura na tak spektakularny wypad nad morze :)

  Podczas tego wyjazdu dzieci trafiły do miejsca niezwykłego - wspaniałego parku rozrywki, gdzie mogły wyszaleć się na pontonach przy wodnych zjeżdżalniach oraz na wielkim kole mechanicznym. Świetnie bawiły się również na ogromnym placu zabaw.

  Odwiedziliśmy również park dinozaurów, gdzie mogliśmy obejrzeć wielkie gady, które kiedyś żyły na naszej planecie. Bardzo pouczająca wycieczka dla dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Na koniec zawitaliśmy na największą polską pustynię pod Łebą. Mogliśmy poczuć się jak w klimacie afrykańskim, gdzieś na obrzeżach Sahary. Dla dzieci to zawsze budzi wielkie wrażenie.

  Więcej filmików i zdjęć z wyprawy do Łeby można znaleźć na koncie Przedszkola Mały Europejczyk na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli chcecie aby Wasze dzieci również przeżywały TAKIE PRZYGODY w swoim przedszkolu? Koniecznie zapiszcie je do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak to zrobić? Szczegóły tu: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/adaptacja-na-wesolo

  do góry strony